Dress Up Beach - Free DressUp

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 10 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma BoosterMedia B.V.
Dress Up Beach - Free DressUp oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak ve çok kolay bir şekilde yükleyerek mükemmel bir oyuna sahip olabilir ve dilediğiniz her yerde her zaman bu oyunu cihazın

Dress Up Beach - Free DressUp oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak ve çok kolay bir şekilde yükleyerek mükemmel bir oyuna sahip olabilir ve dilediğiniz her yerde her zaman bu oyunu cihazınızdan açarak oyun keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Bu eğlenceli oyunda birbirinden farklı tema ve özelliklere sahip olan plaj sahnelerinden ekranınıza gelecek olan birbirinden güzel kızları temaların hakim olduğu tarzda giydireceksiniz. Bunun için oyuna son derece zengin ve kıyafet tasarımı için gerekli olan her şeyin bulunduğu mükemmel bir menü eklenmiştir. Bu menüde bulacağınız malzemeler ile mükemmel kıyafet tasarımları yapabilecek ve plaj modasını yaratabileceksiniz.

Menüde bulunan şık ve plaj atmosferine uygun olan kıyafet seçeneklerini inceleyerek birbirinden şık kıyafet kombinasyonları yapacak, bu kombinasyonları uygun olan ayakkabı, terlik ve aksesuar seçenekleri ile kombine edecek ve yarattığınız güzel tasarımı uyguladığınız kızın resmini çekerek sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak arkadaşlarınızın da yarattığınız plaj modasını görmesini sağlayabilirsiniz.

Dress Up Beach - Free DressUp indir